Campania CUI SPUI – Facilitatori

CUI SPUI – Săpături psihologice în universuri interpersonale

Dacă sunteți psiholog, psihiatru, psihoterapeut, asistent social, artist plastic, muzician, formator sau instructor, cadru didactic, animator socio-cultural, reprezentant al unui ONG-uri relevant sau pur și simplu un om dispus să contribuie cauzei, vă invităm să vă alăturați nouă și să vă manifestați interesul de-a deveni parteneri în acest proiect, trimițîndu-ne pentru început pe adresa contact@asociatiapropsiho.ro o scurtă prezentare care să conţină:

• cîteva cuvinte despre cine sunteți și cum vă entuziasmează această inițiativă;
  • mijlocul de expunere pe care l-ați ales;
  • cum veți intitula acțiunea dumneavoastră;
  • o descriere concisă a acțiunii (subiectul focalizat, modul de abordare, impactul estimat);
  • numărul optim de participanţi;
  • locația în care doriți să se desfășoare acțiunea pe care o pregătiți și durata estimată;
  • două – trei sugestii sau opțiuni de dată și ore la care să aibă loc activitatea dumneavoastră.

Vizitează de asemenea site-ul nostru spre a descoperi și alte modalități de-a te implica în proiectele și campaniile noastre de susținere și promovare a sănătății psiho-relaționale de-a lungul anului: asociatiapropsiho.ro. Ține minte, nimic din toate aceste nu se întâmplă fără tine! Ești cu noi și noi cu tine, și dacă îți pasă, și dacă nu.

Cu drag,
Echipa Pro Psiho