Acționează!

Fiecare gest contează! Misiunea Asociației Pro Psiho este îndeplinită când oamenii din comunitate deschid subiecte tabu, subiecte sensibile, subiecte interesante referitoare la viața relațională, la comunicarea echidemnă și la starea de bine psihologic.

Distribuind cunoscuţilor dumneavoastră informaţii despre acţiunile și campaniile noastre, contribuiţi la creşterea conştientizării acestor subiecte în societatea românească. În secţiunea de noutăţi puteţi citi informaţii despre activitățile care urmează.

Informați pe cei din jur despre posibilitatea de a deveni membri susţinători sau de a direcţiona către asociaţia noastră 2% din impozitul pe venit, contribuind astfel la creșterea fondurilor Asociației și implicit la lărgirea sferei de impact al proiectelor noastre în comunitatea locală.